Salutare tuturor. Desi fan clubul nostru este activ de un an si jumatate inca nu am reusit sa avem o sigla personalizata. Prietenul nostru Radu a venit cu 5 propuneri pentru sigla si pe care as dori ca utilizatorii acestui site sa voteze sigla care crede ca s-ar potrivi acestui fan club. Puteti sa va expuneti parerea si aici dar si in chestionarul care apare pe site.

[nggallery id=6]

Daca e cineva care se pricepe la Photoshop si crede ca ar reusi sa creeze o sigla atunci il rog sa posteze linkul cu poza si eu o voi adauga in lista pentru a fi supusa la vot.

0 0 vote
Article Rating
24 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
avenger
22 January 2012 17:48

2 sau 4 🙂

B@v@r3zU
B@v@r3zU
18 January 2012 13:24

@marianbayern:

Ciudat! In traducere Bayern inseamna Bavaria.. Nu cred ca este indicat sa spui ca Bayern nu are treaba cu Bavaria. Oricum, mie imi plac 3 si 5.

marianbayern
marianbayern
18 January 2012 11:07

dar sa ne gandim ca ar trebui sa imprimam emblema pe fulare sau alte articole, asa ca ar trebui ceva ce se poate reproduce rapid si mai ieftin

marianbayern
marianbayern
18 January 2012 11:04

4 sau 5 sunt faine.cine e fan bayern munchen stie cat se feresc fanii bayern munchen de culorile alb-albastru al rivalilor tsv1860. ce treba avem noi cu alb-albastru culorile bavariei?

fcdm3
fcdm3
18 January 2012 9:07

As fi preferat sigla originala a clubului cu un insemn tricolor si scris undeva FAN CLUB FC BAYERN ROMANIA. Dintre siglele prezentate as inclina catre varianta 2. Variantele 3-5 imi displac total!

Omul
Omul
18 January 2012 0:02

Fara suparare dar 3,4 si 5 sunt chiciuri. Sunt prea incarcate, inestetice. Primele doua sunt cel mai aproape de a fi numite sigle. Parerea mea.

alex
alex
17 January 2012 19:55

nr 2

pupp3tmast3r
pupp3tmast3r
17 January 2012 19:26

nr 2,dar si nr 1 e interesant

West
17 January 2012 19:24

Numarul 5

Serban
Serban
17 January 2012 18:42

3 e mai potrivita

Die roten fans
Die roten fans
17 January 2012 17:33

3 e cel mai potrivit

Rhadhoo27
Moderator
17 January 2012 17:09

@ Schweinsteiger_31 – Incercam sa aplicam si ideea ta cu steagurile Romaniei si Germaniei. O sa mai aducem modificari si la text, sa vedem exact cum o sa ramana.

Voi votati in continuare! Multumim.

Neamtu
17 January 2012 14:47

3 si 5

gabone1972
gabone1972
17 January 2012 11:43

3 si 5 par cele mai interesante.

cristi090
cristi090
17 January 2012 10:25

votez pt 5

FanBayern
17 January 2012 8:44

1…pt ca se deosebeste de alte sigle!

lesas
lesas
17 January 2012 7:51

4 sau 5 sunt interesante

Omul
Omul
17 January 2012 2:00

2 arata chiar bine

Stefan
Stefan
17 January 2012 1:17

3

gabrielghintuiala
gabrielghintuiala
17 January 2012 1:07

2 clar

Schweinsteiger_31
Schweinsteiger_31
17 January 2012 0:59

votez pentru 5,— o sugestie personala, poate realizatorul acestor sigle ar reusi o combinatie de steaguri la sigla 5 romania-germania.In rest felicitari maxime pentru munca deosebita depusa pentru a avea cu adevarat un fan club de nivel european si bineinteles mondial.\:d/ FCB FOREVER NUMBER ONE!!!

flo
flo
16 January 2012 23:22

3 si 5 imi plac.

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x