Atacantul bulgar Dimităr Berbatov, care va împlini 31 de ani la sfârşitul acesti luni, este aproape de o revenire în Bundesliga.

null

Două echipe se luptă pentru semnătura sa: Bayern Munchen si Bayer Leverkusen. Bavarezii sunt gata să plătească 8 milioane de lire sterline pentru a-si asigura serviciile sale, al cărui contract cu Manchester United expiră la finalul acestui sezon. Totusi, United poate activa o clauză prin care atacantul va mai rămâne un sezon în Premier League.

0 0 vote
Article Rating
18 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
FanBayern
18 January 2012 22:18

@Die roten fans:
Deacord in privintza lui Klose…insa pentru el poate ca e mai bine ca a plecat!

Die roten fans
Die roten fans
18 January 2012 22:14

Mai bine ar fi fost sa nul cedam pe Klose asa usor si fundasul Lucio cu siguranta…

FanBayern
18 January 2012 21:13

Nu inteleg cum pot spune unii ca Berbatov e peste Gomez? Nici in cei mai buni ani ai sai nu a fost si nici nu va mai fi deja!

gery76
18 January 2012 20:44

In marea lor majoritate si Cisse,Dzeko,Lewandowski sau Pizzaro,sunt atacanti masivi,cu forta foarte buna,combativi,dar repet in opinia mea,Bayern Munchen cred ca in primul rand are nevoie de mobilitate si tehnica individuala superioara,caci forta,plasament are si Mario Gomez,tipul de atacant care cred eu ca lipseste lui Bayern ar fi genul lui Radamel Falcao sau Lucas Barrios,chiar daca asta inseamna ca tot repet aceste nume.

Die roten fans
Die roten fans
18 January 2012 12:10

Lewandovski…Berbatov…Pizzaro…Cisse nus de Bayern…Dzeko ar fi bine stim cum a jukat in Bundesliga.

fcdm3
fcdm3
18 January 2012 9:11

Atacantul Papiss Demba Cisse (26), cel care era si pe lista de posibile transferari la Bayern, a ales Newcastle Utd. pentru 12 mil. euro.

fcdm3
fcdm3
18 January 2012 8:59

Cum ar putea marele Bayern sa ia un atacant in prag de pensie? Sper ca e o gluma proasta cu acest Berbatov!
Fostul bavarez Giovane Elber le-a spus sefilor lui Bayern: “luati-l pe Dzeko sau Pizzaro!” Cu primul sunt de acord, cu al doilea nu. Si Pizzaro se afla aproape de pensionare, 33 de ani e prea mult pentru un atacnt…

gabrielghintuiala
gabrielghintuiala
17 January 2012 1:01

e mult peste gomez…..desi bayern mai bine ar incerca sa il ia pe edin dzeko care e cam nemultumit ca nu joaca la city

gery76
16 January 2012 21:56

Din punct de vedere tehnic ,Berbatov este cu cel putin o clasa peste Gomez,acum 3-4 ani,cred ca era un transfer excelent,acum desi din punct de vedere strict tehnic nu este cu nimic mai prejos anilor precedenti,si-a pierdut mult din viteza de reactie,n-ar fi chiar un transfer ratat,dar eu inca l-as prefera pe Radamel Falcao desi multa lume ar spune ca este in pierdere de turatie!

cristi090
cristi090
16 January 2012 19:49

ms

flo
flo
16 January 2012 19:40

vreo 10 milioane de euro. aproximativ

cristi090
cristi090
16 January 2012 19:28

cat inseamna 8 milioane de lire sterline?

Rava
Rava
16 January 2012 18:31

E cam expirat gagiul….sper sa nu ajunga la noi…

flo
flo
16 January 2012 17:44

POLDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😀

Die roten fans
Die roten fans
16 January 2012 16:31

Sunt deacord e prea batrin,e la fel de lent ca si Gomez nu cred ca va ajunge la Bayern…Eu personal mias dori un atacant ca Hamsik…

flo
flo
16 January 2012 14:15

mai bine nu…e lent…

Catalin
16 January 2012 13:44

imi pare cam batrin pentru Bayern,mai bine ar fi un atacant mai tinar.

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x