În Spania este speculat că Jose Mourinho ar putea deveni in vara noul antrenor al lui Bayern Munchen.

mourinho

Dupa ultimele rezultate si dupa jocul slab prestat de catre bavarezi, se pare ca, conducerea lui Bayern ii va da un ultimatum antrenorului Louis Van Gaal. Daca rezultatele proaste vor continua, Van Gaal ar putea fi demis iar la Bayern sa fie numit un antrenor interimar pana in vara.

Anumite zvonuri spun ca in vara Mourinho va pleca de la Real Madrid si chiar daca a anuntat ca ar vrea sa antreneze in Spania sau Anglia, se pare ca portughezul nu ar refuza o oferta de la Bayern Munchen.

0 0 vote
Article Rating
13 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
lordi211
lordi211
4 March 2011 18:54

@Peter:
aici ai dreptate chiar daca momentan nu sunt de acord cu deciziile lui gaal

Peter
Peter
4 March 2011 13:47

Nici sa nu vina. N-are nimic in comun cu ideea de Bayern. Chiar daca este foarte titrat, n-are nimic de-a face cu fair playul sau alte atributii ale clubului nostru.

Serban
Serban
4 March 2011 13:24

Nu vine asta nici mort.

FanBayern
4 March 2011 7:32

Cel mai nastrusnik zvon care lam auzit!)))

Rava
Rava
3 March 2011 22:29

,ma rog,toti avem dreptul la opinii…iar in ceea ce il priveste pe “the asta one” cred ca explica cel mai bine cum sta treaba…iar cand vine vb de staff-ului tehnic,aducerea in vara a 2 fundasi adevarati si probabil a unui portar ar fi o mai mare realizare..

Catalin
3 March 2011 19:23

de unde este vestea asta? ?? nu prea cred

gery76
3 March 2011 18:04

Eu nu stiu cat de interesati sunt Hoennes si Rummenigge de aducerea lui Mourinho avand in vedere antecedentele acestuia chiar la Madrid unde portughezul nu a ezitat sa aiba contre si chiar sa-l jicneasca pe unul din oamenii cei mai respectati de la Real Madrid Jorge Valdano ceea ce la Munchen nu ar fi tolerat niciodata.Revenind la Mourinho din punct de vedere profesional jos palaria,insa raportat la calitatea jocului prestat de echipele sale am mari indoieli,iar ca sa-si puna in practica jocul sau ultrapragmatic ar trebui facuta la Bayern o adevarata revolutie la nivelul lotului.Exemplul cel mai bun l-avem la Real unde nu a gasit tocmai jucatorii cei mai potriviti pentru a-i pune in aplicare planurile si astfel a inregistrat cateva esecuri usturatoare nemaintalnite pana acum in cariera lui.Singura sansa de a veni la Bayern o vad impreuna cu un grup de sase-sapte jucatori ceea ce ar face sa avem iarasi o marja de 3-4 ani de asteptare pana la formarea unei noi echipe si nu stiu daca aceasta rabdare exista.

lordi211
lordi211
3 March 2011 17:38

Nu ar fi asa de rau,e adevarat e unul dintre antrenorii momentului cred ca ar fi d ebine sa vina la bayern…

Infected.
3 March 2011 16:54

@raresU:
So what??…Din cate stiu nu ingamfarea si aroganta sunt cele care fac un antrenor bun sau rau. Desi nici eu nu prea il am la suflet in privinta asta m-as bucura sa vina la Bayern, desi nu-mi fac prea mari sperante.

raresU
raresU
3 March 2011 16:41

doamne fereste… ii prea inganfat si arogant… cu toate ca ii apreciez calitatile de antrenor.

DarkMac
DarkMac
3 March 2011 16:39

“asta” este considerat (si nu numai de mine) cel mai bun antrenor al momentului. Ar fi o mare realizare a staff-ului tehnic a lui Bayern sa il aduca pe Jose Mourinho.

Rava
Rava
3 March 2011 14:56

De unde ai luat articolul?…Cred ca e o gluma..sa fim seriosi ce sa caute asta la Bayern…

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x