Bayern a anuntat ca s-a inteles cu Borussia Dortmund in privinta revenirii lui Mats Hummels (27 ani) la gruparea bavareza. Hummels a semnat un contract valabil pe 5 sezoane cu Bayern.

0 0 vote
Article Rating
8 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Ribery7
14 May 2016 14:54

https://www.youtube.com/watch?v=mPragAmyeRs
Mult mai promitator arata in acest videoclip Renato Sanches. Bataios, puternic si concentrat la joc. Pare destul de bun pentru a-l scoate pe Alonso din echipa.
Cam asta a fost campania de achizitii, nu cred ca mai vine vreun nume mare. Eventual daca pleaca Gotze pe o suma importanta.

Andrei_Fcbm
Andrei_Fcbm
11 May 2016 11:06

#MANCITY LINKED TO A #BAYERN MUNICH MIDFIELDER THIAGO #ALCANTARA ACCORDING TO KICKER. PIC.TWITTER.COM/97CRZA60MW

— SOCCERNEWS.COM (@SOCCERNEWSFEED) 10 MAI 2016. Cică 40 milioane ar oferi Manchester City. Din păcate de vara trecuta am spus ca daca pleacă Pep, il va lua cu el. Ma aștept si la Lahm si Lewandowski.

Andrei_Fcbm
Andrei_Fcbm
10 May 2016 18:55

Din ce am citit, Bayern s-a inteles si cu Roma, pentru Pjanic. Din păcate conducerea lucrează la transferuri dar nu a reușit sa prelungească contractul lui Lewandowski. Eu inca mai sper sa își prelungească contractul dar e cam greu. Probababil am văzut astăzi unde merg banii de pe el. Cat despre Sanches asta, avem vreo șase jucători care pot evolua pe postul lui. Intradevar, de Hummels chiar era nevoie dar celalalt… in fine…

florins
florins
10 May 2016 14:38

Abia astept sa vad Mannschaft-ul la CE din vara, cu cei doi – Hummels si Boateng – la lucru!

Max
Max
10 May 2016 13:29

Un 4-2-3-1, si mai ales acest 4-2, compus din Alaba-Boateng-Hummels-Lahm-Vidal-Martinez, cu ideile tactice ale lui Ancelotti…oameni buni, prima, ce mi-a venit in cap, a fost asta (a se citi red, in loc de orange):
http://i.imgur.com/WHGE3vO.jpg

Max
Max
10 May 2016 13:08

Cele trei wow-uri, ale lui Andrei Savu, sunt exact reactia mea, pe care am avut-o, cand am vazut stirea.

Ribery7
10 May 2016 13:04

Bine ai revenit!

Savu Andrei
10 May 2016 12:58

wow wow wow, ce zi nebuna pentru Bayern. Doua transferuri in aceeasi zi!

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x