Astazi, 9 mai, este ziua lui Jupp Heynckes, antrenorul mult iubitei noastre echipe Bayern Munchen . Acesta implineste varsta de 68 de ani. Jupp este antrenor la Bayern din anul 2011, in aceasta perioada ajungand de 2 ori in finala UCL si a castigat un campionat . II uram un sincer “La multi ani !” si  sa aiba succes in finala Uefa Champions League din acest an . MIA SAN MIA

Articol scris de Marius Ionescu

 

0 0 vote
Article Rating
13 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
CiprianPH
CiprianPH
11 May 2013 13:01

@gery76: Gooooooood point !
Chiar ma gandeam ca in toamna ar fi o perioada buna. Se termina cu concediile, vacantele…incepe si campionatul…

gery76
11 May 2013 2:00

@flo:
-Esti putin prea sever in reactie,gandeste-te ca mai si programezi lucrurile,a fost Pastele ,a fost 1 Mai,acum urmeaza Sfantul Constantin,iar multi dintre noi purtam si acest nume,mai avem si alte obligatii,nu este atat de usor,insa in cazul unei asteptate si extrem de dorite victorii,dorinta de a sarbatori undeva dupa concedii ,este mult mai probabila!

flo
flo
10 May 2013 10:38

@CiprianPH: mai sunt 2 saptamani… timp este, vointa… nu prea

CiprianPH
CiprianPH
10 May 2013 10:17

@flo: Acum a ramas prea putin timp. Nu ne ramane decat sa ne intalnim pentru seara meciului la nivel de orase sau regional…

flo
flo
10 May 2013 9:46

Ideal ar fi acum sa ne intalnim… cand e un meci cu miza foarte mare…

CiprianPH
CiprianPH
10 May 2013 8:14

@gery76: Da…poate prin toamna vom reusi sa ne intalnim macar pentru o etapa din Bundesliga undeva mai spre centrul tarii ca sa fie accesibil pentru mai multi dintre noi. Poate organizam un week-end undeva.

gery76
10 May 2013 2:51

@CiprianPH:
-Ce rau imi pare ca Tg-Jiu este destul de departe de Bucuresti,era un moment excelent de a ne cunoaste mai mult intre noi,dar poate Bayern ne face o mare bucurie si ne da sansa de a sarbatori ulterior castigarea CH.League!

AlexFCBM
AlexFCBM
10 May 2013 0:07

La multi ani Marius!!!
La multi ani Jupp!!!Cred ca o sa plang daca luam UCL si Cupa..

Florin
Florin
9 May 2013 21:16

@Marius09: La multi ani Marius!! Sa fii fericit si iubit, sanatos si norocos!!
La multi ani Jupp Heynckes!! Sa aduci cele doua trofee pe Allianz Arena!

CiprianPH
CiprianPH
9 May 2013 21:05

On-topic : La Multi Ani Jupp!

Off-topic : unde vedem finala anul acesta ?… Radu ?…ceva idei ?

Marius09
9 May 2013 20:25

Am scris articolul fiind si ziua mea, tot azi 9 mai 🙂 Ar fi un cadou frumos pentru amandoi trofeul UCL 😀

Eazy
Eazy
9 May 2013 19:37

La multi ani Jupp Heynckes si sper sa castigam cele mai importante 2 meciuri ramase pentru acest sezon 😀 ! MIA SAN MIA … DIE BAYERN DIE ROTTEN DIE FCB !

Schweinsteiger_31
Schweinsteiger_31
9 May 2013 19:22

LA MULTI ANI JUPP HEYNCKES!!!

MULT SUCCES IN CELE 2 FINALE!!!

MIA SAN MIA.

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x