“Totul e semnat, Totul e perfect”, titreaza site-ul oficial al lui Bayern. Arjen Robben si-a prelungit contractul cu Bayern pana in iunie 2015, adica pentru inca 2 ani.

“Suntem foarte fericiti ca am reusit sa semnam prelungirea contractului. Arjen este un jucator foarte important pentru Bayern si reprezinta o garantie a succesului pentru echipa noastra in viitor”, a spus presedintele Karl-Heinz Rummenigge. 

“Intotdeauna am spus ca ma simt excelent la Munchen. Si din acest motiv am decis sa-mi prelungesc contractul. Bayern este ca o familie pentru mine. Doi dintre cei trei copii ai mei s-au nascut in Munchen si aici ma simt ca acasa. Fotbalistic suntem o echipa foarte buna si ne asteapta multe succese in anii care urmeaza”, a declarat si Robben dupa ce a semnat prelungirea contractului.

Un alt jucator care si-a prelungit recent contractul cu Bayern este fundasul Daniel van Buyten. Ajuns la 34 de ani, belgianul a semnat pana in 2013.

0 0 vote
Article Rating
10 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Omul
Omul
4 May 2012 19:40

Mai sunt disponibile bilete pentru finala ?

lesas
lesas
4 May 2012 17:46

Bayern interesata de Higuain , ar fi ceva interesant daca se ve reusi aducerea sa

Snack
Snack
4 May 2012 15:02

http://www.youtube.com/watch?v=AtZLR3h-2dQ

avem un viitor frumos in fata
abia astept sa castigam finala , nu as suporta inca un esec in finala
e greu sa ajungi pana acolo , avem a doua ocazie in 3 ani sa fim campionii europei
avem ocazia sa castigam finala acasa si sa fim primii care facem asta

Hai Bayern!

ElenaDiana
ElenaDiana
4 May 2012 2:59

oleeeeeeee, suna promitator. poate-si pune ghetele-n cui plecand d-aici 😀

shopybayern
shopybayern
4 May 2012 1:29

Bravo Robben ..ai facut alegerea corecta .. de asta avem nevoie ,de o echipa sudata …vad un viitor bun la Bayern cu jucatori precum Alaba ,Badstuber si sperand ca noile achizitii vor fi la nivelul asteptarilor ,,,Mia San Mia , Mia San Bayern

Cristi
Cristi
3 May 2012 20:09

ce salariu are?

Snack
Snack
3 May 2012 20:08

avem nevoie de robben
ma bucur ca a ales sa ramana

MIA SAN MIA !

flo
flo
3 May 2012 19:09

@Christiy pentru ca nu avem o banca foarte solida si van Buyten inca mai poate juca la nivel inalt.

AlexFCBM
AlexFCBM
3 May 2012 17:45

Mia San Mia !!!

Christiy
Christiy
3 May 2012 17:45

Pentru ce i-au mai prelungit contractul lui van Buyten?

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x