Ar mai trebui adăugat la acest articol ca TOATE GOLURILE DUC LA ROMA

darkmac
Admin
22 October 2014 22:20

: gresesti… pai si ce mai faceai ? la ce te mai uitai? sau te puneai la nani in minutul 40? :)))
Te-ai gandit ca poate saracii aveau de gand sa revina?? :))) S-au mai vazut minuni. Si Papa era pe-aproape. :))

Ribery7
22 October 2014 17:35

Mie mi s-a parut putin lipsa de respect din partea italienilor. Bayern in mod evident a oprit motoarele ca sa nu-i umileasca complet, iar ei au inscris si au celebrat golul de parca ar fi fost 1-0 in minutul 89 pentru ei. Iar antrenorul facea semne jucatorilor sa continue tot asa.
Dupa parerea mea, daca iti iei bataie in mod evident, iar adversarul inceteaza sa te mai umileasca, jucand pase de-a latul terenului, corect ar fi ca nici tu sa nu-ti permiti sa-l ataci, si sa faci acelasi lucru. Sa plimbi sau eventual sa mai suferi in liniste pana la finalul meciului.

In orice caz, un meci superb, un festival de goluri, o gura de aer. Am vazut un joc lucid aseara.