Ca urmare a mailurilor primite de la mai multi useri (dar si a comentariilor celor de pe site), ne-am gandit sa organizam o intalnire in Bucuresti intr-un pub marti seara pentru a viziona Manchester United – FC Bayern. Am dori sa stim cate persoane ar fi dispuse sa vina si sa vada meciul alaturi de ceilalti membri din fan clubul nostru iar in functie de numarul persoanelor doritoare, vom hotara si locatia. Va anunt ca la aceasta intalnire vom avea si un invitat de la Eurosport 2, pe Cristi Petre (pentru cei care nu stiati el este mare fan Bayern dar si al fotbalului german).

0 0 vote
Article Rating
14 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
benois
benois
30 March 2014 20:58

Si eu vin, inca nu stiu daca singur. Luni va zic sigur 😉

RedBayern
RedBayern
30 March 2014 19:26

Cel “afara”il vad acasa,returul pe Stadion la München….

jencike
jencike
30 March 2014 11:30

vin si eu.

gabrielghintuiala
gabrielghintuiala
29 March 2014 14:27

Beraria bavareza Fritz e in renovare

Rhadhoo27
Moderator
29 March 2014 11:37

Salut. Avand in vedere ca se joaca in acelasi timp si Barcelona – Atletico, si stiti cati fani Barcelona sunt in Romania, trebuie sa gasim un loc unde sa fim siguri ca vedem meciul lui Bayern si avem si sonor 🙂

Eu o sa sun la Half Time Pub (apropo, Stadio unde mergeam noi in Buc, s-a schimbat si nu mai e de sport).

Apoi mai e varianta “Beraria bavareza Fritz” care e tot in centrul vechi si are un televizor, dar e berea cam scumpa.

Mai e si varianta “Sport Spirit”, un bar undeva pe la Romana.

Hai sa vedem intai cati suntem si apoi mai vedem. Luni o sa fac rezervarea in functie de asta.

DATI LISTA ASTA MAI DEPARTE DOAR CEI CARE MERGETI:

1. STEFAN ZAFIU
2. RADU BORZOS
3. STEFAN CAPATANA
4. STEFAN CAPATANA 2
5. gabrielghintuiala
6. Stefanita Ghita de pe Facebook
7. Bogdan Dragomir
8. Cristi Petre (luni ma anunta daca poate veni sigur sau nu)
9.
10.
11.
12.

bayern8
bayern8
28 March 2014 19:32

Salut!
Eu ma duc la TEN sau 10, in Constanta.
Nu suntem multi, dar este un inceput.
Forza Bayern.

marllenn
marllenn
28 March 2014 11:24

@BCry: BCry putem vb pe facebook marinela biceri matei

marllenn
marllenn
28 March 2014 11:15

acolo imi place atmosfera si berea. Le pot zice sa dea la meci, pentru ca le conosc pe fete

iliecristian
iliecristian
28 March 2014 9:50

Eu meciurile tari ale lui Bayern, ma refer in special la cele din liga campionilor, le vad singur(eventual cu o sticla de vin sau sampanie), ca sa pot sta cat mai concentrat la meci, bineinteles imbracat cu echipament “FC Bayern Munchen”

BCry
BCry
28 March 2014 8:58

Salut..si eu sunt din Bacau…si am o intrebare se aduna mai multi fani Bayern acolo in Twomey?…sau pur si simplu te duci acolo..ca eu pana acum mergeam in Subway..cel de la casa si nu prea sunt interesati cu fotbalul pe acolo..in fine acolo imi place ca are bere nefiltrata la litru…iar acolo(Twomey) nu stiu cum este atmosfera..daca vrei poti sa dai un raspuns..ca sincer nu prea cunosc fani Bayern M. in Bacau si chiar miar placea sa fiu alaturi.O zi buna!

marllenn
marllenn
28 March 2014 8:14

Din pacate nu pot veni la Bucuresti.Acum sunt mamica si nu am cui sa las fetita. De vazut o sa vad intr-un pub din Bacau (Twomey)

gabrielghintuiala
gabrielghintuiala
28 March 2014 0:26

EU

Andrei Dey
27 March 2014 23:18

Ce as fi vrut sa stau in Bucuresti

Stefan Capatana
27 March 2014 23:10

Eu + inca o persoana.

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x