Bayer Leverkusen – PSG

Manchester City – Barcelona

Arsenal – Bayern Munchen

Ac Milan – Atletico Madrid

Am vazut ca nu a postat nimeni nimic. Grabiti-va sa puneti pronosticuri. Nu avea rost sa pun si celelalte meciuri, care au loc saptamana viitoare.

0 0 vote
Article Rating
17 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
LoanShark
LoanShark
19 February 2014 21:21

:Exact la asta ma gandeam si eu in legatura cu Demichelis dar cred ca pana la penalty a fost cel mai bun jucator alaturi de Kompany si Fernandinho care a jucat foarte bine si cand echipa era in 10.
Ce spui tu pare perfect logic dar in febra jocului e altfel,cred ca si Demichelis are aceeasi parere acum la rece,penalty dar cu sansa de a egala,asa cu penalty si om eliminat a fost gata,Navas era ca si o masina tunata cand are NOS il vezi pe teren cand nu e mort,eu il schimbam mult mai repede dar oricum nici Yaya Toure nu s-a omorat ca jocul ieri seara,conteaza la un meci de nivelul acesta ca toti jucatorii sa fie 100% concentrati la joc.

bavarezuta
bavarezuta
19 February 2014 17:28

Arsenal – Bayern Munchen 0-2

Ac Milan – Atletico Madrid 2-1

cristi090
cristi090
19 February 2014 14:44

Arsenal – Bayern Munchen 1-3

Ac Milan – Atletico Madrid 1-2

LoanShark
LoanShark
19 February 2014 14:23

City si Bayer sunt ca si eliminate,din partea lui City nu ma asteptam sa joace chiar asa defensiv,defapt a jucat schema tip Pellegrini cu Yaya si Fernando la inchidere,atacul nu a mers doar cu Negredo in atac care s-a zbatut de unul singur il mai ajuta Silva dar nu a putut,Navas 0 barat,Kolarov e un fundas bun a incercat Pellegrini si in PL mijlocas dar acum chiar nu a mers improvizatia,Demichelis a facut un meci perfect pana la penalty,simularea lui Navas(care se credea in spania) si indecizia lui Zabaleta de a intra la minge la provocat pe Demichelis sa il rupa pe Messi.

fcdm3
Moderator
19 February 2014 8:47

Ultimul antrenament al baietilor inainte de plecarea la Londra:
http://www.youtube.com/watch?v=k0Wb7g7Epe4#t=95

Stefan Kaulitz_69_
Stefan Kaulitz_69_
19 February 2014 8:29

ahhhh,, Leverkusen,,,rusine:(:(:(:(:astia nu sunt de Liga Campionilor….

Snack
Snack
19 February 2014 2:01

Arsenal-Bayern 1-5

iliecristian
iliecristian
19 February 2014 1:25

Arsenal-Bayern 1-3
Milan-Atletico 2-2

iliecristian
iliecristian
19 February 2014 0:34

Leverkusen este catastrofa, face de ras Bundesliga si nu este la prima abatere, astia n-au ce cauta in liga campionilor, cel putin nu in faza asta. Daca mi-aduc bine aminte au mai luat 5-0 acasa si de la Man. United care-i vai de mama ei, au mai luat 7-0 acum vreo 4 ani de la Barcelona, sper macar Schalke sa iese onorabil. Eu unul am mai spus si in alte comentarii ca intre Bayern si restul echipelor in Bundesliga(exceptand cat de cat Dortmund)este si va fi o diferenta uriasa, care din pacate nu cred ca-i va face bine lui Bayern pentru ca nu va mai avea competitori pe plan intern si ar putea sa-i afecteze in liga campionilor.

DevilMayCry
Admin
18 February 2014 22:47

Leverkusen joaca incredibil de slab, nu m-ar mira sa mai ia câteva goluri.

Apropo Ribery7, se merita sa facem concurs de pronosticuri și pentru Champions League? Majoritatea cred ca vor participa doar la Bundesliga.

Alfred Gräf
18 February 2014 21:25

Bayer Leverkusen – PSG 1-2

Manchester City – Barcelona 1-1

Arsenal – Bayern Munchen 1-3

Ac Milan – Atletico Madrid 0-1

DevilMayCry
Admin