856448_725963700753657_141899261_o

Bayern isi incepe aventura europeana din acest sezon al celei mai puternice competitii din lume, Uefa Champions League, in Grupa D alturi de CSKA Moscova, Manchester City si Viktoria Plzen. Bayern a fost in urna 1 valorica. Forza Bayern ! Locul 1 e al nostru ! Mia san mia

 

0 0 vote
Article Rating
23 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
GnXxUbik
GnXxUbik
31 August 2013 0:11

Super Bayern! La propriu si la figurat! 🙂

GnXxUbik
GnXxUbik
31 August 2013 0:10

In ce priveste modul in care am castigat, acum multa vreme imi zicea un batran ca viata are un foarte ciudat simt al umorului si ti-o intoarce exact cum ai trimis-o. Asta este seara in care stilul practicat de nenea Mou, a dat rateu.

GnXxUbik
GnXxUbik
31 August 2013 0:04

Dincolo de victoria meritata si indelung asteptata trebuie sa privim adevarul in fata. Prima repriza:pepe style-joc oribil, fara realizari, moartea fotbalului. A 2-a: jupp style dar cu mai multe pase, Celsi incepe sa stea mai mult in propria jumatate. Prelungirile au fost clar a la Heynckes, cu verticalizari, incisivitate si tot tacamul unei ehipe nemtesti. Nu se poate sa fii capos in halul asta si sa nu vezi ca ce vrei tu nu functioneaza…si sa folosesti un om ca Martinez pe post de fundas(rezerva!). Sau Lahm in mijloc. Sau Kroos la translatia dintre aparare si atac?! Cu toata ranchiuna pe care o au anumiti admini ai forumului dar Guardiola e praf. Dar da semne de trezire. Daca se imprima stilul din prelungiri,Bayern revine la ce a fost in sezonul 12-13. Daca nu, promit ca imi cumpar luneta. Pusca o am deja.

p.s.Respect Neuer! Chiar daca a iesit la (multa) bere cu “baetii” si nu mai vede bine mingea 🙂

Ribery7
30 August 2013 23:50

Victorie de poveste! Gol in ultima secunda si revansa luata la ultimul penalti din prima serie de 5! Meci superb, plin de emotie, portarii au avut amandoi momente magice, iar per total am fost echipa mai buna si am castigat meritat

BCry
BCry
30 August 2013 23:46

Dar in ce mod am castigat…nu imi vine sa cred,,,le-am dat gol in ultima secunda…dupa ce am ratat,,,la greu,,,in sfarsit NE-AM LUAT REVANSA…dupa ce am plans in finala Ucl pierduta ,,,,acum rad si sunt fericit……CHIAR CA SUNTEM CEA CE SUNTEM,!!

alexandrul
alexandrul
30 August 2013 23:35

suntem super campioniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

DevilMayCry
Admin
30 August 2013 23:34

AM CASTIGAT !!!

Grigoras
Grigoras
30 August 2013 23:31

Victorieeeeeeeeeeeeeeee!
🙂

Edi
Edi
30 August 2013 23:31

YEEEEEEEEEEEE NE-AM LUAT REVANȘA

Edi
Edi
30 August 2013 23:20

Meci interzis cardiacilor

Edi
Edi
30 August 2013 21:54

Sper ca acesta să fie semnalul revenirii

DevilMayCry
Admin
30 August 2013 21:53

GOOOL RIBERY

Edi
Edi
30 August 2013 21:51

Thiago e accidentat după meciul Nürnberg, deci Martinez și Götze rămân singurele variante

Ribery7
30 August 2013 21:43

Eu nu inteleg dc tine guardiola sa joace cu lahm la mijloc cand pe banca asteapta Gotze, nepotul lui(alcantara) , si urmeaza sa isi revina scweinsteiger si Martinez. Macar de avea rezultate… Dar momentan e 1-0 pt chelsea la pauza

Edi
Edi
30 August 2013 21:33

1-0 la pauza, dar nu pentru noi…

Wallia
Wallia
30 August 2013 18:40

@Marinescu Eduard: Adevarat , Guardiola e veriga slaba a lui Bayern sezonul asta mai ales ca e foarte incapatanat si tot continua cu experimentele “nenecesare “

ZEITGEIST
ZEITGEIST
30 August 2013 18:33

Ar fi o prostie din partea lui Bayern sa se vada deja castigatoarea grupei

West
West
30 August 2013 18:10

O grupa destul de usoara sper sa nu avem surprize HAI BAYERN MUNCHEN normal trebuie sa terminam grupa pe primul loc

Edi
Edi
30 August 2013 14:48

Sa sperăm că și restul echipelor nemțești se vor califica mai departe în optimi, şi aici ma refer la Bayer Leverkusen (într-o grupă cu Manchester United,Shakhtar Donetsk şi Real Sociedad), Schalke04 (într-o grupă cu Chelsea, Basel și Steaua București) şi nu în ultimul rand Borussia Dortmund (într-o grupă cu Arsenal,Olympique de Marseille și Napoli). În Europa Legue reprezentatele Germaniei și-au aflat și ele adeversarele din grupe:Freiburg (într-o grupă cu Girondins de Bordeaux, APOEL Nicosia și Maccabi Haifa) și Eintracht Frankfurt (într grupă cu Sevilla, Estoril Praia și Slovan Liberec). În această fază ar fi putut ajunge și Vfb Stuttgart dacă nu s-ar fi împiedicat de croații de la HNK Rijeka (3-4 la general). Le dorim succes cât mai departe și să sperăm că nu le vom întâlni de-a lungul competiției, asta pentru binele lor :).

Marinescu Eduard
30 August 2013 13:19

Cu Pep nu se stie niciodata…

gabrielghintuiala
gabrielghintuiala
30 August 2013 12:21

Program grupa Bayern:

CSKA (H) — MANCITY (A) — PLZEN (H) — PLZEN (A) — CSKA (A)– MANCITY (H)

Suntem clar favoriti la locul 1. Multa bafta si sa ne bucuram de rezultate

shopybayern
shopybayern
30 August 2013 0:31

O grupa destul de usoara ..sper sa castigam fara probleme fiecare meci .

FC Bayern
FC Bayern
29 August 2013 19:52

Cea Mai usoara grupa pentru Bayern. Iesim clar pe primul loc. Mia San Mia!

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x