bundesEt.1. Bayern – M’gladbach
Et.2. Frankfurt – Bayern
Et.3. Bayern – Nürnberg
Et.4. Freiburg – Bayern
Et.5. Bayern – Hannover
Et.6. Schalke – Bayern
Et.7. Bayern – Wolfsburg
Et.8. Leverkusen – Bayern
Et.9. Bayern – Mainz
Et.10. Bayern – Hertha
Et.11. Hoffenheim – Bayern
Et.12. Bayern – Augsburg
Et.13. Dortmund – Bayern
Et.14. Bayern – Braunschweig
Et.15. Bremen – Bayern
Et.16. Bayern – Hamburg
Et.17. Stuttgart – Bayern

Meciul de deschidere va fi chiar Bayern – M’gladbach, care va avea loc vineri, 9 august, ora 20.30 (ora Germaniei).

0 0 vote
Article Rating
20 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Vlad Mihai
Vlad Mihai
10 July 2013 14:09

: multumesc , ce stiti de amicalul cu barcelona de pe 24 iulie ?

DevilMayCry
Admin
9 July 2013 17:19

@Vlad Mihai: Da, tot Eurosport 2.

Vlad Mihai
Vlad Mihai
9 July 2013 16:37

Anul acesta cine transmite bundesliga , tot eurosport 2 ?

Grigoras
Grigoras
25 June 2013 10:31

Cu placere tuturor, si mie mi s-a facut pielea de gaina cand am vazut acel video.

lesas
lesas
24 June 2013 13:03

abia astept sa vad cum va juca echipa, Guardiola fiind sincer ca nu va schimba de dragul schimbari

West
24 June 2013 11:10

multumesc pentru acest clip video cind mam uitat le el am retrait momentele care nu se pot fi descrise in cuvinte din 2010,2012 si 2013 da intadevar conferinta de presa de la 13.00 va fi transmis in direct de EuroSport HAI BAYERN MUNCHEN

Rava
Rava
23 June 2013 23:11

Cine vrea sa vada un meci de caritate dintre Dirk Nowitzki All Stars si Manuel Neuer & Friends il puteti gasi aici:

http://www.gfile.ro/?do=fD&fI=dd1df127ac7eaf538ca8c0a13e4ff628
http://www.gfile.ro/?do=fD&fI=c796bcd7390811e478ecc58d221910a4

Catalin
23 June 2013 22:53

GRIGORAS : Bravo ca ai găsit asa video pursisimplu este Incredibil, m-au trecut toți fiorii, un video extraordinar.
Sunt mândru ca sunt fan FC Bayern München!

Marius09
23 June 2013 19:54

Fantastic acel video, in unele momente mi s-a facut piele de gaina:)), eu zic ca merita postat pe site, sa il vada cat mai multi, e excelent 🙂

fcdm3
fcdm3
23 June 2013 15:11

Conferinta de presa va incepe la ora 12 (ora Germaniei) si au fost acreditati 200 de jurnalisti din toata lumea! Fantastic!

bavarezul13
bavarezul13
23 June 2013 12:39

Din cate am inteles maine la ora 13 va fi in direct pe Eurosport1 prima conferinta a lui Guardiola la Bayern!

Grigoras
Grigoras
23 June 2013 11:52

@Ribery7: Si in nationala Germaniei sunt multi jucatori care nu sunt nemti get-beget,lucru care ma nemultumeste.
Nu stiu daca a-ti vazut video-ul dar pe mine pur si simplu m-a miscat http://www.dailymotion.com/video/x10y6r8_road-to-glory_sport#.UcbApTs3CbP
@fcdm3: iti multumesc inca odata pentru efortul pe care il depui.Si mie mi s-a parut putin ciudat cum au picat etapele.
In legatura cu salariul lui Guardiola, mi se pare cam mic.Dar ,oricum, daca va face performanta o sa se umple de bani!:))http://fcbayern.ro/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif

Ribery7
23 June 2013 11:06

@bavarezul13: Simuleaza dar uite ca scapa basma curata si tot are de castigat. Pana acum e MVP-ul cupei confederatiilor. Sezonul viitor de Ch Lg se anunta unul spectaculos.

Dante a facut cel putin 3 greseli, mi s-a parut visator. A dat pe langa minge, a facut un fault vizibil in careu, iar Gustavo a luat Galben si a facut un penalti(decizie pe care arbitrul apoi a intors-o si a lasat golul 🙂 ). Iar la aceeasi faza si Dante a daramat un italian in careu. Ma bucur ca fac greselile astea la nationala si nu la Bayern.

Ca o paranteza, nu stiu dc le mai zice nationale, daca El Shaarawy si Balotelli au ajuns sa fie italieni… Ar trebui sa se numeasca multinationale.

Marius09
23 June 2013 8:51

51 de puncte 🙂

bavarezul13
bavarezul13
22 June 2013 22:54

@Ribery7: Asa urat ti se pare?:))Sau nu de asta te sperie?
Eu nu stiu ce sa zic s-a tavalit pe jos de cate ori a ajuns mingea asa ca n-am putut sa-mi dau seama ce poate cu adevarat.Golul inscris a fost pe o greseala imensa de portar,asa cum a spus si Beckenbauer,Buffon e terminat.Gafa de la golul 4 a fost de portar la echipa scolii ajutatoare de la Valea Mare.
Pe de alta parte si Dante si Gustavo mi s-au parut pirntre cei mai nesiguri brazilieni.

Ribery7
22 June 2013 22:17

Ma sperie Neymar:))

Ribery7
22 June 2013 21:42

@fcdm3: De data asta lucrurile vor sta invers!
Cred ca Guardiola are si niste bonusuri in caz de performante multumitoare.
In alte stiri, Dante a intrat si el in min 30 dupa ce David Luiz s-a accidentat. Ma bucur sa vad singurii brazilieni ai lui Bayern jucand la o nationala in forma as zice eu,cu nume mari, a 3-a favorita in 2014 dupa Germania si Spania.
Inteleg totusi decizia selectionerului de a-i juca pe Th Silva si Luiz titulari, caci Dante se apropie de 30 si a facut o gafa in finala Champions League. Ceilalti 2 sunt mai de viitor.

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x