MESAJ PENTRU FANII BAYERN DIN BUCURESTI:


S-a schimbat locul de intalnire pentru meciul de asta-seara dintre BAYERN si BORUSSIA DORTMUND.  Ne intalnim la ora 20:40 la  HALF TIME  sports bar, tot in centrul vechi din Bucuresti. La beraria bavareza Fritz nu aveau Dolce Sport.  Cei de la Half Time m-au asigurat ca vom avea si sonor la  meci. Va astept acolo. Daca puteti, va rog sa-mi si confirmati prezenta.

Barul este langa Fire, pe strada Garboveni.

http://www.halftimepub.ro/

 

 

0 0 vote
Article Rating
34 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
flo
flo
14 May 2012 18:06

Cei de la Dortmund uita ca le dadeam si noi sezon de sezon ceaiuri de ceaiuri.

Pupp3tMast3r
Pupp3tMast3r
12 May 2012 23:41

pe Lala l-au adus pentru echipa a doua exclusiv,se vrea experienta acolo
poate n-ar fi o idee rea sa-l mute si pe gustavo acolo,de vandut nu cred ca are cum ,nu vad cine l-ar vrea si oricum nu si-ar scoate nici o zecime din cat au dat pe el

ion
ion
12 May 2012 23:41

sa vazut de la bun inceput ca bayern joaca foarte slab si intradevar nu lea fost lor de cuupa asta eu de cind ma stiu nu am vazuto pe bayern sa piarda asa copilareste parca invatau asa ca sper sa ne razbunam cu singe rece pe chelsea … si chiar mii interesant ce va face dortumnd mai departe in europa eu sunt sigur ca iara nici din grupe nu o sa iasa..si iata din cauza asta campionatul german nu e considerat un campionat puternik tot ce este ca bayern tine piept in europa pentru toata bundesliga FORTa bayern

Schweinsteiger_31
Schweinsteiger_31
12 May 2012 23:27

*Inca

Schweinsteiger_31
Schweinsteiger_31
12 May 2012 23:26

In o bomba facuta de FCB!!!

Nume : Altin
Prenume : Lala
Nationalitate :Albania
Data nasterii :18 November 1975
Ani :36
Tara de origine :Albania
Locul nasterii : Kavajë
Pozitia in teren : Mijlocas
Inaltime : 172 cm
Greutate : 64 kg
Picior de baza : drept

Venit liber de contract de la Hannover 96.Incredibil ce se intampla..platim jucatori de pomana..luati moca!!!

sursa : http://www.soccerway.com/teams/germany/fc-bayern-munchen/transfers/

gery76
12 May 2012 23:00

-De cand a fost adus,aceasta caricatura de fotbalist,Gustavo,printre putinii brazilieni cu tehnica si viteza de ”JOAGAR”,s-au tot facut schimbari etapa de etapa pentru a se incerca sa i se faca loc in primul 11 si ”scumpului” la pret Gustavo,viteza ca a unui joagar,forta de balerina expirata,intuitie ca a unui a unui copil cu retard sever,eficienta in joc =0.
-Am fost certat inca de acum un si jumatate ca ma iau de ”marele fotbalist” Gustavo,din pacate timpul mi-a dat dreptate,la banii dati pe balerin ,se mai puneau 3-5 milioane si se incerca aducerea lui Gotze.

gabi
gabi
12 May 2012 22:22

mai bine ma uitam la Animal Planet am pierdut timpu si m-am si enervat

AlexFCBM
AlexFCBM
12 May 2012 22:21

Nu uitati ca si Chelsea a pierdut cu 4-1 in ultimul meci jucat contra celor de la Liverpool

Schweinsteiger_31
Schweinsteiger_31
12 May 2012 22:21

Trebui schimbat neaparat mentalitatea…acum in majoritatea campionatelor, echipele de top joaca din 2..3 atingeri..la noi daca se poate sa faca duble..pana da o pasa.Si nu avem atacanti mai mobili…frate trebui sa ai 1 sansa si aia sa fie gol.Nu prea avem viziunea jocului in unele momente,pase filtrante…laterale mai multe..suturi de la distanta.Ne complicam si cu unele faze..nu stim sa dam in out cand nu mai avem sansa de a tine de minge.Sincer Dortmund nu este o echipa ce merita titlul…e de Bundesliga 2.Spun asta ca daca priviti meciurile lor cu echipe de a 2-a jumatate a clasamentului se cramponeaza rau de tot,nu mai zic de arbitri. Sper sa ne bucuram si noi acest sezon de TROFEUL UCL.Daca nu meritam acest lucru…cred ca unica solutie este sa il “zburam pe DON JUPP”..fiindca este un mare fricos..nu are tupeu..si nici agilitatea unui german adevarat. O decizie inteleapta ar fi sa vindem mai multi jucatori si sa luam tineri care sunt dornici sa isi de-a sufletul pe teren ,chiar daca obtii un 1-0 chinuit cu o echipa slaba dar merita sa fii mandru… Citeste mai mult

Pupp3tMast3r
Pupp3tMast3r
12 May 2012 22:19

pentru gustavo bayern a platit 17 milioane de euro plus alaba imprumutat un sezon la hoffenheim,plus inca 1 milion pentru ca a ajuns in finala champions league si mai au de platit inca 2 milioane in caz ca vor castiga liga campionilor deci 20 milioane de euro plus alaba pentru un sezon,cred ca e tzeapa ultimilor ani la bayern apararea a fost la pamant,in special cei doi absenti din finala champions league alaba si badstuber,iar neuer a fost si el sub nivelul lui,nu mai vorbesc de gafa de la golul 5 al lui dortmund nu ca as vrea sa se para ceva in genu “vulpea care nu ajunge la struguri zice ca oricum nu-i vrea ca sunt acrii” dar chiar nu ma interesa cupa,probabil acesta a fost si motivul ptr care echipa a jucat asa slab,sincer acum,la cate cupe,supercupe, campionate si duble a luat bayern parca nu au nici o valoare fata de liga campionilor eu zic ca e foarte binevenita infrangerea asta,un dus rece sa ne puna in garda pentru finala cu chelsea,nu mai vorbesc de motivatia jucatorilor de… Citeste mai mult

AlexFCBM
AlexFCBM
12 May 2012 22:09

@Catalin: Într-adevăr si Lahm

Catalin
12 May 2012 22:03

@AlexFCBM: De ce Robben si Ribery ? de Lahm ai uitat,care sa zbatut de unul singur cu Dortmund.
imi pare rau , sper sa nu avem asa un joc cu Chelsea,o sa fie groaznic.
Si mie imi pare rau de unii jucatori,chiar au jucat extrem de slab,nici nu-i mai numesc,nu m-am asteptat . 🙁

AlexFCBM
AlexFCBM
12 May 2012 22:01

Felicitari Dortmund!
singuri jucatori de la Bayern ca si-au dorit cupa au fost Robben si Ribery

agent47
agent47
12 May 2012 21:53

bravo bvb!
Dezamagit total de unii jucatori ai lui bayern…nu ma asteptam la asa slab joc…inca o data

DarkMac
12 May 2012 21:34

Eu nu mizez pe nici o dorinta. TOCMAI de asta o vom lua la scor cum am mai spus acum 2-3 zile.
Cum pe mine nici nu ma intereseaza cupa cred ca nici FC Bayern nu este interesata de ea.

Filip
Filip
12 May 2012 21:24

n-are rost sa ne cacam pe noi. au fost mai buni Dortmund.

Catalin
12 May 2012 21:03

hmm..1-3 🙁 sper sa revenim.

AlexFCBM
AlexFCBM
12 May 2012 20:53

Ce cauta Gustavo la Bayern ? :O

Catalin
12 May 2012 20:08

clar cu Gustavo nu este de Bayern. Afara cu el ,mam saturat de atitea erori.

fcdm3
Moderator
12 May 2012 19:36

Lui Jup Heynckes ii lipseste din palmares doar DFB Pokal. El a castigat Ch. League cu Real in 1998 si Bundesliga cu Bayern in 1989 si 1990.
Iar baietii isi doresc sa joace precum au facut-o in returul cu Real. Asa sa fie iar DFB Pokal sa fie a noastra!

MIA SAN MIA!

gery76
12 May 2012 16:21

-Singurul lucru in defavoarea lui Bayern Munchen,are legatura cu bilantul ultimilor meciuri directe,net in favoarea ”galbejitilor”,ceea ce face ca moralul lor sa fie unul foarte bun.
-Insa eu mizez si pe dorinta fantastica de revansa a bavarezilor,in concluzie cred va fi un meci extrem de echilibrat,Bayern mai are un mic handicap,acela ca jucatorii trebuie sa fie foarte atenti la eventualele accidentari.
-Ultimul lucru extrem de important si care nu s-a spus mai deloc ,ar fi acela al arbitrajului, care in ultimul timp a favorizat intr-un mod grosolan pe ”galbejitii”de la Dortmund,chiar in meciurile directe cu Bayern,Borussia avand arbitraje demne de Liga lui Mitica!

fcdm3
Moderator
12 May 2012 15:24

BILD anunta ca fotbalistii lui Bayern sunt premiati, in eventualitatea castigarii DFB-Pokal, cu 100.000 euro/persoana! Cei de la Dortmund primesc “doar” 75.000…
Deasemenea BILD pune fata in fata jucatorii care se intalnesc diseara si trage urmatoarele concluzii:
Neuer – Weidenfeller 1-0
Lahm – Pisczek 1-1
Boateng – Humells 0-1
Badstuber – Subotic 1-1
Alaba – Schmelzer 1-0
Schweini – Kehl 1-0
Kroos – Gundogan 1-1
Robben – Kuba 1-1
Muller – Kagawa 0-1
Ribery – Grosskreutz 1-0
Gomez – Lewandowski 1-1
Rezultat final: BAYERN – DORTMUND 9-7!
Iar din sondajul de opinie de pe bild.de la intrebarea “cine credeti ca va castiga DFB Pokal?” au raspuns pana acum 108.000 useri, astfel:
Bayern – 49%
Dortmund – 51%
Noi speram ca Bayern sa obtina primul titlu din acest sezon!
Pentru ca MIA SAN MIA!

ion
ion
12 May 2012 12:18

forta bayern si sper sai puna pe borusia cu fata la perete sa le dea….

Edy
Edy
12 May 2012 12:12

Avem un meci criminal de greu mai ales ca Dortmund pare intr-o forma fabuloasa , sper sa le tinem piept si sa reusim sa ne impunem chiar daca nevoie si la penalty-uri sper ca in aceasta seara apararea sa fie la inaltime pentru ca mereu acolo am avut probleme cand am jucat cu Dortmund , chiar daca nu am reusit sa le dam gol in ultimile 2 meicuri directe pe partea ofensiva am aratat ca totusi exista valoare , insa defensiva ne-a tradat mereu

Catalin
12 May 2012 8:55

buna dimineata,o zi cit mai frumoasa pentru toti fanii lui Bayern. Azi trebuie sa venim acasa cu o cupa 🙂

flo
flo
11 May 2012 21:41

Bate Bayern cu 3-1

Catalin
11 May 2012 21:12

eu zic ca o sa cistigam.dar Dortmund e mai buna ca Chelsea asa ca va fi un meci destul de greu. Intradevar o sa fie prea de tot ca Dortmund 5 meciuri la rind sa o bata pe Bayern

Schweinsteiger_31
Schweinsteiger_31
11 May 2012 20:14

Transfermarkt.de anunta ca FC BAYERN si-a manifestat interesul pt jucatorii :

– Bas Dost – SC Heerenveen (OLANDA) – atacant central – 8.000.000 €
– Jan Vertonghen – AFC Ajax Amsterdam (OLANDA) – fundas central – 12.000.000 €

Pentru Bas Dost posibilitatea de a fi transferat este de 15% iar pt Jan Vertonghen nu este inca cunoscut acest fapt.Ramane de vazut acum ce va decide conducerea Bavareza.

MIA SAN MIA.

Schweinsteiger_31
Schweinsteiger_31
11 May 2012 19:57

meciuri in format HD … http://livefootball.ws/

ion
ion
11 May 2012 15:55

lshunter.tv aici poti vedea toate meciurile din lume

Alex31
Alex31
11 May 2012 15:12

Ma poate ajuta cineva cu un site unde pot vedea meciul ? ptr ca nu il pot vedea la TV.

stefan1331
stefan1331
11 May 2012 12:02

As veni. Din nou nu sunt sigur ca am f. multa treaba cu facultatea.
Dar macar de data asta este sigur ca o sa avem sonor?
Ca finala nu merita vazuta in surdina cu muzica mai tare ca meciul.

fcdm3
fcdm3
11 May 2012 11:00

Rummenigge a declarat ca in caz ca Bayern va castiga Cupa Germaniei nu va fi nicio petrecere pentru a nu se deconecta de la finala CL de peste o saptamana. In 2010, dupa ce au castigat Cupa Germaniei (4-0 cu Werder) fotbalistii bavarezi au chefuit cateva zile deconectandu-se de la finala CL, pierduta cu 0-2 cu Inter… La intrebarea “cine va castiga Cupa Germaniei?” au raspuns conducatorii celor 16 echipe din Bundesliga (fara Bayern si Dortmund). Dintre cei 16: 8 au zis ca va castiga Bayern, 5 au zis ca va castiga Dortmund iar 3 au spus ca se va ajunge la penalty-uri si nu stiu… – Voller (Leverkusen):”se va ajunge la penalty-uri” – Tonnies (Schalke04):”Bayern va castiga iar Neuer va fi eroul” – Allofs (Werder):”Bayern va castiga cu 2-1″ – Magath (Wolfsburg):”Bayern va castiga cu 2-0″ – Babbel (Hoffenheim):”Bayern va castiga, e mai rutinata” – Fink (Hamburg);”Bayern e flamanda de titluri, va castiga” – Kuntz (K’lautern):””se va ajunge la penalty-uri” – Schmatdke (Hannover):”Dortmund, e mai odihnita” – Preetz (Hertha):”se va ajunge la penalty-uri” – Bobici (Stuttgart):”Dortmund va castiga, a… Citeste mai mult

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
34
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x