bayern

Bayern va juca in Play Off-ul Ligii Campionilor impotriva vicecampionilor din Elvetia,  FC Zurich.

Turul va fi pe Allianz Arena pe la 16 sau 17 August, in timp ce returul va avea loc o saptamana mai tarziu, pe 23 sau 24 August la Zurich.

0 0 vote
Article Rating
8 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
22 August 2011 20:47

eu cred ca bayern va lua titlul anul acesta in bundesliga.

vladt
vladt
7 August 2011 14:50

Dar si Bayern a zdrobit Hanburg SV anul trecut cu 6-0 daca tin eu minte si tot nu am luat campionatul.

fcdm3
fcdm3
6 August 2011 16:03

Si eu am vazut Dortmundul aseara si mi s-a parut ca a fost ajutata de arbitrii. De ex., golul lui Jansen mi s-a parut perfect regulamentar. Nu neg ca Borussia joaca f. bine dar rateaza mult si parca au inceput sa simuleze cam mult. Probabil ca si anul asta se vrea castigarea Bundesligii de o alta echipa decat Bayern…

gabrielghintuiala
gabrielghintuiala
6 August 2011 11:24

o simpla formalitate.sper sa incepem bine campionatul nu ca anul trecut. am vazut dortmund aseara si joaca daca nu mai bine ca anu trecut,macar la fel.hamburg nu a contat.toti vrem un titlu anul asta.baieti faceti-ne fericiti

vladt
vladt
5 August 2011 20:04

Aparent este un meci usor, FC Zurich nu este un adversar puternic.

Vasile
Vasile
5 August 2011 16:23

Nu cred ca ar trebui sa se puna problema echipei care se va califica, intrucat Bayern este net superioara si chiar cred ca in acest sezon va ajunde departe in Ch.League.Succes de la un suporter Glasgow Rangers.

Serban
Serban
5 August 2011 13:40

Am picat perfect. Poate Odense era o varianta mai buna dar eu zic ca e mai bine la Zurich pt ca e mai aproape.

Alex31
Alex31
5 August 2011 12:26

Iata tabloul play-off-ului Champions League:

Wisla Cracovia (Polonia) – Apoel Nicosia (Cipru)

Maccabi Haifa (Israel) – Genk (Belgia)

Dinamo Zagreb (Croatia) – Malmo FF (Suedia)

FC Copenhaga (Danemarca) – Viktoria Plzen (Cehia)

BATE Borisov (Belarus) – Sturm Graz (Austria)

Odense BK (Danemarca) – Villarreal (Spania)

Twente Enschede (Olanda) – Benfica Lisabona (Portugalia)

Arsenal Londra (Anglia) – Udinese (Italia)

Bayern Munchen (Germania) – FC Zurich (Elvetia)

Olympique Lyon (Franta) – Rubin Kazan (Rusia)

Partidele tur vor avea loc pe terenul primelor echipe in 16-17 august, in timp ce returul va avea loc pe 23-24 august.

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x