Mijlocasul portughez al echipei Genoa, Miguel Veloso, este monitorizat de Bayern Munchen.

veloso

Conform A Bola, mijlocasul portughez a mai  fost asociat cu o mutare pe Allianz Arena în 2008, pe vremea cand juca la Sporting Lisabona.

Veloso a fost cumparat in vara trecuta de Genoa pentru suma de 7 milioane €. El a jucat in 19 meciuri dintr-un posibil de 31 în Serie A pentru Grifoni.

Bayern planuieste sa ofere suma de € 10 milioane pentru portughez, iar din acea suma 20% va primi Sporting.

0 0 vote
Article Rating
12 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
hippy
10 April 2011 12:37

am zis ca e talentat nu ca mi-l doresc la FCBayern .

ion
ion
9 April 2011 14:59

@Christiy: Asa cum zic si ceilalti nu mi se pare un jucator de Bayern, e drept nu l-am urmarit, nu il cunosc, dar tocmai de-aia zic ca nu are ce cauta in echipa, AVEM NEVOIE DE JUCATORI DE VALOARE(gen Edin Hazard), nu de incercari cu jucatori de acest gen

fcdm3
fcdm3
9 April 2011 14:50

, cat de bun poate fi acest Veloso care se afla in echipa lui Sporting in martie 2009, atunci cand Bayern i-a spulberat in Ch. League cu 7-1 si 5-0! Si atunci ti-a placut Veloso??? Hai sa fim seriosi, asta nu e de Bayern!

hippy
9 April 2011 10:58

e talentat , il urmaresc de ceva vreme , mi-a placut mult cand juca la Sporting Lisabona .

Vlad
Vlad
9 April 2011 10:29

trist, dar in ultima vreme vad ca Bayern nu mai reuseste sa atraga jucatori de talie mondiala si se pare ca suntem pe punctul de a rata transferurile lui Neuer si Coentrao asa incat Veloso mi se pare un alt Breno sau Tymo

Christiy
Christiy
8 April 2011 22:07

@ Ion
Am vazut multe meciuri a celor de la Genoa,e bun , e foarte bun veloso …vei vedea daca va veni la bayern , il poate intrece lejer pe MvB.

bMw
bMw
8 April 2011 20:28

Pare a fi un bun executant de lovituri libere.
Cine stie ce explozie poate avea 😀

fcdm3
fcdm3
8 April 2011 19:14

Asta cine mai e?

ion
ion
8 April 2011 19:07

e nevoie de jucatori la echipa a2a?

bavarezu13
bavarezu13
8 April 2011 19:03

sper sa fie doar o gluma proasta

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x