O parte dintre fanii lui Bayern din Romania a avut ocazia sa-i vada pe viu pe jucatorii pe care ii admira. Printre acestia ne-am numarat si noi, cativa membri din fan-clubul FC Bayern Romania.

 

 

 Si ca sa vedeti ca nu ne plac doar baietii…

                Ospataritele din Cluj… probabil cele mai tari din lume.  Asa scria pe ele, nu e de la mine.

 Urmeaza pe www.fcbayern.ro:  Atmosfera de la CFR Cluj – BAYERN  (video)

0 0 vote
Article Rating
18 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
raru vericul de cluj :))
raru vericul de cluj :))
8 November 2010 16:34

am poza cu bastian \:D/ :))
fetelor nu sunt rau… pur si simplu asa is eu :))

Andreea
Andreea
7 November 2010 21:04

Sa ajungem pe Allianz ar fi bestial!

Ermy
Ermy
7 November 2010 14:30

:*

Andra
Andra
6 November 2010 21:53

@Andreea: Ai dreptate Andreea si noi ne numaram printre norocoasele care avem poze si autografe cu ei ;))

Andreea
Andreea
6 November 2010 21:43

Superbe pozele.Prima e geniala! Daca inainte admiram pe jucatorii de la Bayern acum ii ador pentru faptul ca au avut rabdare sa stea la poze si autografe si nu,numai odata 😛

raru vericul de cluj :))
raru vericul de cluj :))
6 November 2010 19:10

eu is cu schweinsteiger in poza !!! si cu ultima chelnerita din poza… a fost cea mai tare zi!!

Stefan1331
Stefan1331
6 November 2010 17:34

@dreammaker:

Prima oara cand am citit ma gandeam ca zici noi (FC Bayern Romania) vs FC Bayern :P. Asta da vis, ce ziceti? Anu’ viitor? Dupa masa pe la 6 😛

marianbayern
marianbayern
6 November 2010 16:41

m-i se face pielea gaina cand ma gandesc la un meci pe allianz arena. ce ziceti anu viitor?

Ermy
Ermy
6 November 2010 13:18

dar visul poate capata alte valente mult mai profitabile: o poza cu noi si cu toata echipa bavareza purtand tricouri pe car sa scrie “FC BAYERN ROMANIA”;) ce ziceti de asta?:>

Ermy
Ermy
6 November 2010 13:08

pai asa o sa fie!;)

Ermy
Ermy
6 November 2010 12:33

pfff…norocosilor:P Schweinsteiger ca Schweinsteiger, da n-a venit cu prietena sa Sarah:))) dar unde-i Muller?:-o
iar cel mai mare pacat e ca au lipsit Robben, Ribery, Klose, van Bommel etc.
din pct. asta de vedere nu va invidiez, ca atunci knd o sa avem ocazia sa facem poze cu ei, o sa fiu si eu:p;))) >:-)muhahaha

Stefan1331
Stefan1331
5 November 2010 22:15

Mama ce ma roade invidia. Nu as fi crezut ca o sa ajungeti asa departe. Poza cu Schweinsteiger e de milioane (mai ales pt. cel care e in ea) + cea cu Altintop, ce poti sa-ti doresti mai mult? Sa iesi cu ei la o bere? Sau sa stai o saptamana la ei acasa? 😛

Rava
Rava
5 November 2010 20:22

Dupa moaca…cei mai place viata lu’ ultima ;)) 😀

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x