bommel

Mark Van Bommel, primul căpitan care nu este neamţ al celor de la Bayern Munchen, ar putea ajunge la Istanbul. Conform Fanatik, Galata aşteaptă să primească un răspuns în următoarele zile. Mijlocaşul de 33 de ani a petrecut sărbătorile alături de familie, iar în această săptămînă ar trebui să decidă următoarea sa destinaţie. După van Bommel mai aleargă şi fostul său club, PSV Eindhoven.

0 0 vote
Article Rating
9 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
marius.
marius.
3 January 2011 11:12

nu inteleg… dc bayern’ nu a luat un mijlocas defensiv gen’…de’jong’ l.a avut langa ei’ cum se spune…

van bommel are o varsta asta.i clar.
daca bayern nu se intareste in aceasta perioada… bayern nu va mai spera la titlu’…diferenta este mare… dar q totii speram.

sa spunem k bayern are nevoie de un fundas bun’ gen mertesacker’.gen’ lucio’.
si un atacant pe masura lui bayern’.

gery76
3 January 2011 4:08

Eu pe van Bommel nu l-am considerat niciodata capitanul echipei Bayern Munchen .Pentru mine capitanii de echipa sunt Sweini ,Lahm si pe viitor Muller!!!

robben
robben
1 January 2011 21:44

dar Van Bommel este un jucator bun si merita sa ramana la bayern

DarkMac
DarkMac
1 January 2011 14:59

MVB spiritul echipei???? Sa fim seriosi. Deabia astept sa plece si sa fie pus Kroos in locul lui.

Jurik
Jurik
29 December 2010 2:46

Daca pleaca Bommel sunt distrus… E cea mai importanta “piesa” din echipa. Inca poate. Sper sa il mai tinem si sezonul viitor.

DAVID
28 December 2010 14:01

daca pleaca van bommel se cam pierde din spiritul lui bayern

gery76
28 December 2010 3:38

In Turcia daca s-ar transfera ar juca un meci da ,doua nu.Acolo nu prea exista notiunea de fair-play si la cat de impulsivi si recalcitranti sunt turcii si in acelasi timp stiind reactiile lui van Bommel mai bine pentru cariera sa ulterioara plecarii de la Bayern ar fi o mutare tot in Bundesliga mai precis la Wolfsburg.

Rava
Rava
27 December 2010 16:17

Se zicea cv de Altintop ca ar ajunge la Galata dar si Van Bommel ? Eu daca as fi in locul olandezului as merge la PSV,clar !

Subscribe via Email

Introdu adresa de e-mail pentru a primi notificare pentru orice postare noua adaugata pe site

Urmareste-ne pe Facebook
Parteneri
Help us run this site…
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x